KONST / Litografier / Färglitografi 15349152
nr 1534 9152
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 45/250. Färglitografi. Bladets mått: 31x41, oramat löst blad
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
måndag 17 april 2023
kl 18:42:30
Ingbritt Irene Lagerberg
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg